Úvod /

Magazín /

KABELKA DO RUKY /

KABELKA DO RUKY

12.04.2017

Dámské kabelky do ruky dodávají šmrnc.

Elegantní a nadčasové – to jsou dámské kabelky do ruky, které se skvěle hodí na pracovní schůzky, kulturní či společenské akce i pro běžné nošení. Pokud máte ráda noblesní styl, ale i módní trendy, neměl by vám tento kousek v šatníku chybět. Právě tento typ kabelek stoupá v oblibě a majitelku tohoto doplňku poznáte již z dálky – je to dáma, která má šmrnc a charisma. 

 

UŽ MÁTE SVOJI KABELKU DO RUKY

Pro ty ženy, které milují praktické věci, je bezesporu ideální kabelka crossbody, tedy kabelka přes rameno. Ty se však nehodí pro všechny příležitosti. Co ztrácí kabela do ruky na praktičnosti, to ve velkém dohání na eleganci. Ať už ji zvolíte v zimě k vysokým kozačkám a slušivému kabátku, ke kostýmu či k letním šatům, vždy podtrhne ženskost a krásu majitelky.

Prohlédnout kabelky

 

JAK SE TENTO TYP KABELEK NOSÍ 

Kabelky do ruky mívají různé rozměry. Ty větší jsou velmi prostorné a mohou sloužit i pro přenos notebooku, a vy tak již nemusíte nosit další kufřík či tašku. Velký prostor často láká k tomu, dát do kabelky, co se do ní vejde. Určitě víte, že to není správné, protože

  • Kabelka má danou nosnost – a pokud ji přetěžujete, i ta nejkvalitnější kůže se vytahá a kabelka ztratí tvar.
  • Co v kabelce máte, to také nosíte – myslete proto na své zdraví a zbytečně v kabelce nenoste věci, které tam nemají co dělat. Ulehčíte nejen kabelce, ale i svým zádům.
     

NA CO PŘI NOŠENÍ KABELKY MYSLET

  • Střídejte strany – aby nebylo tělo jednostranně zatížené, střídejte levou a pravou stranu
  • Psaníčka a malé kabelky – drží se v dlani nebo za krátké poutko
  • Stření a velké kabelky do ruky – tyto typy mají již krátké uši, za které lze kabelku nosit volně v ruce podél těla nebo na předloktí.
  • Nechte krásu kabelky vyniknout – netiskněte ji k tělu, ale dopřejte ji prostor. Dejte však pozor na pohupování na předloktí, které může působit lacině a veškerý potenciál ladnosti a elegance se rázem vytratí.

Kabelka v ruce daleko více upoutá pozornost, než kabelka přes rameno. Nikdy nenoste kabelku, která je určená do ruky, přes rameno, pokud není její součástí i dlouhý řemínek. 

 

DOPŘEJTE SI KOŽENÉ KABELKY DO RUKY

Materiálů kabelek, které současný trh nabízí, je nespočet. Existuje však jeden, který je přírodní, příjemný a na dotek a jeho životnost překoná veškeré náhražky – ano, řeč je o italské kůži, která je pečlivě zpracovaná a ze které vznikají ručně šité kabelky do ruky se značkou Hajn.

Chcete si vybrat kabelku osobně? Navštivte kamenné prodejny. V případě, že to máte k nám daleko, využijte e-shop a nákup z pohodlí domova. Pokud s výběrem potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: