776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Do nového roku s novou elegantní kabelkou

18.1.2019

Dámy, udělejte si radost a vykročte do nového roku s novou elegantní kabelkou. Všechny přece víme, že správně zvolená kvalitní kabelka podpoří naši jedinečnost a styl. Stojíte před otázkou, kde si svou novou kabelku vybrat? Možností je spousta, ale ruku na srdce. Žádná z nás by se nerada dostala do situace, kdy se setká s kolegyní z práce či kamarádkou na kávě a v jejich rukou uvidíte stejnou kabelku, ze které právě vytahujete kapesník.

Vsaďte na originalitu a šikovnost zlatých českých ručiček a užijte si výběr z široké nabídky stylů i typů. Právě takové elegantní dámské kabelky nabízí firma Hajn. Dovolte si rozmazlovat se a být svá. Každá žena si to zaslouží!

Seznamte se s českou firmou Hajn

Elegantní dámské kabelky, pánské diplomatky, peněženky, pouzdra, opasky a mnoho dalších výrobků z pravé kůže, to vše vám přináší firma Hajn! A ta není na trhu žádným nováčkem. Vždyť její historie sahá až do roku 1936! Jedná se o rodinnou firmu, která si zakládá na tradici a záliba v tomto řemeslu se přenáší z generace na generaci.

Chlubit se tato firma může nejen svou historií. Mezi hlavní přednosti patří ruční výroba z kvalitních materiálů, originalita a osobní přístup. To vše ji přineslo nejen řadu ocenění, ale hlavně spokojených zákaznic i zákazníků. Je vidět, že pracovníci této firmy dělají svou práci srdcem.

Více o firmě

Kvalitní materiály a nadčasové modely elegantních dámských kabelek

U firmy Hajn se snoubí originální nadčasové modely s kvalitou materiálů i provedení. Používá se hladká, vlisová, vlasová, broušená, potisková, kroko kůže či exkluzivní kůže Hermes.

Díky poctivé práci si můžete být jisté, že se ze své vysněné elegantní kabelky budete moct těšit několik let!

elegantní dámská kabelka

 

Vybírejte elegantní dámské kabelky z pestré nabídky

Každá žena si chce vybrat kabelku, která bude odpovídat její osobnosti a stylu. Samozřejmě musí splnit i svůj účel, pro který je určena. Pokud toužíte po elegantní kabelce, budete se ohlížet i na to, aby se hodila k vašemu celkovému outfitu. Vybrat si u nás můžete z různých velikostí, barev a jednoduše podle toho, která se k vám hodí. Všechny to známe. Kabelka vám prostě musí padnout do oka. Musí to být zalíbení na první pohled. V tom okamžiku vy už víte, že prostě potřebujete, aby byla vaše. Proto s radostí vybírejte na našem e-shopu nebo navštivte některou z našich kamenných prodejen.

 

Dolaďte svůj styl do nejmenších detailů

Nebojte se hrát si s módou. Budete se cítit skvěle a vaše okolí to jistě ocení. Odhalte tajemství kožených doplňků, které jsou kvalitní a dlouho vám vydrží. I tomu nejjednoduššímu oblečení dodají šmrnc. Skombinovat jednotlivé doplňky tak, aby spolu ladily, u nás není žádný problém! Svoji elegantní kabelku tak můžete doplnit o peněženku, klíčenku, pouzdro či pásek ve stejném stylu. Nečekejte na výjimečnou příležitost a zkrásněte si již dnešní den. U nás určitě najdete inspiraci a s prázdnou určitě neodejdete.

Navštivte nás