Úvod /

Magazín /

KOŽENÁ TAŠKA NA NOTEBOOK /

KOŽENÁ TAŠKA NA NOTEBOOK

19.03.2018

Dopřejte svému notebooku kavalitní koženou tašku.

V dnešní době vlastní notebook nebo laptop už téměř každý. Jeho výhoda oproti klasickému stolnímu počítači je nesporná, můžete si ho všude nosit s sebou. Ať už ho potřebujete brát s sebou do práce nebo jenom třeba ke kamarádovi nebo do školy, určitě potřebujete koženou tašku na notebook.

 

KOŽENÁ TAŠKA NA NOTEBOOK ZABRÁNÍ POŠKOZENÍ

Pořídit si notebook není úplně levnou záležitostí. A když k tomu přičteme ještě v něm uložená důležitá osobní či firemní data, je jasné, že nikdo nechce, aby jeho elektronický miláček přišel k nějaké újmě. Proto v nabídce rodinné firmy Hajn naleznete i kožené tašky na notebook.

 

MÁME NĚKOLIK DRUHŮ KOŽENÝCH TAŠEK NA NOTEBOOKY

Vybírat si můžete hned ze tří typů kožených tašek na notebooky v několika barevných provedení. Všechny mají prostornou hlavní kapsu a dále pak různé množství dalších kapes a kapsiček na další nezbytnosti.

Vstupte do e-shopu

Kabely mají dlouhý nastavitelný řemen, který lze využít až do délky 140 centimetrů. Díky tomu je můžete nosit křížem a mít obě ruce volné. Většina modelů má ještě dvě držadla, takže je možné tašku na notebook nosit i klasicky v ruce.

Všechny tašky jsou samozřejmě vyrobené z té nejkvalitnější pravé hovězí kůže, která zaručuje její dlouhou životnost a také dobrou odolnost.

 

PÁNSKÁ TAŠKA NA NOTEBOOK I PRO DÁMY

Jako jsou kabelky spíše dámskou záležitostí, tak kožený obal na svůj přenosný počítač nejčastěji využívají muži. Proto nabízíme spíše pánské tašky na notebook. Většina jich je spíše unisex, takže si vyberou i příslušnice něžnějšího pohlaví.


Tip na závěr: Ačkoliv jsou tyto tašky určené pro notebooky, můžete je samozřejmě využít i jako klasickou kabelu na osobní věci nebo aktovku na pracovní dokumenty.
 
 

S VÝBĚREM KOŽENÉ TAŠKY VÁM POMŮŽEME

Vybrali jste si? Nebo máte dotaz ohledně kožené tašky na notebookOzvěte se nám a my vám rádi poradíme nebo zodpovíme vaše dotazy. Případně navštivte jednu z našich kamenných prodejen.

 

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: