Úvod /

Magazín /

DÁMSKÁ AKTOVKA /

DÁMSKÁ AKTOVKA

08.04.2016

Dámská kožená aktovka na každé jednání.

Pokud se chystáte na pracovní či obchodní schůzku, první dojem dělá hodně. Upravený zevnějšek je samozřejmostí a kvalitní doplňky podtrhnout celkový vzhled. Business etika je součástí každého podnikání, a tak svým vzhledem reprezentujete i celou firmu. Přijít na jednání a vytáhnout dokumenty z igelitky je obrovské faux paus, proto je kvalitní kožená aktovka jasnou volbou. Pojďte se podívat, z čeho můžete vybírat. 

 

KOŽENÁ DÁMSKÁ AKTOVKA JE NA CELÝ ŽIVOT

Stejně tak, jako dostanou slečny v tanečních své první plesové psaníčko, při vstupu do dospělosti je kožená dámská aktovka skvělým nadčasovým dárkem. Mladá slečna ji poprvé využije na maturitní zkoušce a pak i na další vysokoškolských zkouškách a státnicích, kde je společenské oblečení samozřejmostí.

Jakmile se vydá na první pohovor, kožená aktovka pro ni bude skvělým společníkem, ve kterém bude ukrytý životopis a i následně aktovku užije při svých pracovních schůzkách.

Kůže je nadčasovým materiálem s dlouhou životností a při dobré péči se kožená aktovka stává doplňkem na mnoho let. Bude vás tak skvěle reprezentovat na každém jednání.

 

DÁMSKÁ ČERNÁ AKTOVKA JE EVERGREENEM

Černá dámská aktovka je nadčasová a při výběru vhodného střihu nikdy nevyjde z módy. Navíc černou můžete kombinovat s jakoukoliv další barvou. Pokud vám přijde černá ponurá, můžete zvolit useň s plastickými vzory, které jednotlivý černý povrch zpestří nebo s elegantní koženou linkou z jiné barvy.

 Více aktovek v e-shopu

 

NEBOJTE SE EXTRAVAGANCE

Elegance však nemusí být jen černá. V nabídce Hajn naleznete i barevné variace, kdy velmi efektně vypadá spojení hladké a Hermes kůže, která pochází ze špičkových italských koželužen a vynikají jedinečnými vzory a barevnými kombinacemi.

 

DÁREK, KTERÝ VYDRŽÍ

Vyberte si v e-shopu nebo v kamenných prodejnách a potěšte slečnu či dámu kvalitním dárkem. Samozřejmě, že má Hajn ve své nabídce i luxusní aktovky pro pány – pojďte se inspirovat! Pokud si nejste jisti výběrem, můžete darovat také dárkový poukaz. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: