Úvod /

Magazín /

ČERNÁ KABELKA /

ČERNÁ KABELKA

18.04.2016

Černá kožená kabelka do každého šatníku.

Každá žena by měla mít ve svém šatníku koktejlky. A stejně tak by v šatníku ženy měla být minimálně jedna luxusní černá kožená kabelka, která je nadčasovým módním doplňkem. Pojďte se inspirovat do nabídky společnosti Hajn, u nás si vyberete kabelku malou i velkou, extravagantní i praktickou, pro slečny, mladé paní i zralé dámy. 

 

ČERNÉ KOŽENÉ KABELKY VŠEHO DRUHU

Černá kabelka je elegantním a nadčasovým doplňkem, který se hodí jak na každodenní nošení, tak na pracovní schůzky i do divadla. Hajn navíc vyrábí kabelky z kvalitní italské usně a vše tvoří ručně. Kabelky jsou také jedinečného střihu, který je z naší výroby zcela originální. Mnoho modelů má také vlastní příběh vzniku – například prvorepublikové psaníčko.

 

  Více kabelek naleznete v e-shopu

 

NADČASOVÁ KABELKA S TROCHOU BARVY NEBO 3D VLISEM 

Pokud vám černá připadá ponurá, ale přesto ke svému outfitu potřebujete, můžete vybírat z černých kožených kabelek, které jsou decentně doplněné další barvou či 3D efektem, který je typický pro vlisovou kůži či italskou usní Hermes.

 Více kabelek naleznete v e-shopu

 

DÁMSKÁ KOŽENÁ KABELKA ANEB ČERNÁ VEDE

Jak vidíme v naší výrobě, dámská kožená kabelka v černé barvě je nejžádanějším zbožím. Díky pestrosti střihů a úpravám povrchů se však nemusíte obávat, že byste ve společnosti potkala kamarádku se stejným doplňkem. V případě zájmu můžeme kabelku v rámci zakázkové výroby doplnit o monogram či další ražbu.

V případě nevšechních přání nás neváhejte kontaktovat. Kabelky i další výrobky naleznete v e-shopu či v kamenných prodejnách.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: