Úvod /

Magazín /

MALÉ KABELKY /

MALÉ KABELKY

24.11.2017

Kožené malé kabelky jsou mnohdy výhodou.

Ačkoliv jsou kabelky tajemnou schránkou obsahující vše možné i nemožné, občas se stane, že toho nepotřebujete mít s sebou tolik. Někdy prostě jenom chcete mít kam dát mobil, peněženku a klíče, takže tahat se s velkou brašnou by bylo zbytečné. A právě proto má firma Hajn ve své nabídce i malé kožené kabelky.

 

3 DŮVODY, PROČ JSOU MALÉ KOŽENÉ KABELKY LEPŠÍ NEŽ TY VELKÉ

  • nesklouzávají z ramene, protože mívají popruh, díky němuž je lze nosit křížem
  • snadněji se v nich udrží pořádek – jelikož jsou malé, tolik se toho do nich nevejde
  • malé kožené kabelky mnohdy bývají levnější než ty velké
     

DÁREK PRO MANŽELKU NEJEN K VÁNOCŮM

Pokud zrovna po nějaké takové toužíte, můžete si ji třeba napsat na seznam pro Ježíška.

Každý muž bude rád, že nemusí nic pracně vymýšlet a bude mít hezký i praktický dárek pro manželku k Vánocům. Krásná malá kabelka zkrátka potěší každou ženu.

Vybrat malou kabelku

 

MALÉ KABELKY PŘES RAMENO V MNOHA VARIANTÁCH

A že je z čeho vybírat. Rodinná firma Hajn nabízí malé kabelky přes rameno v mnoha tvarech a barvách. Můžete si zvolit z decentních barev i z těch výraznějších. Unikátní jsou pak ty vzorované, jejichž motiv je vytvořen pomocí grafiky a malby. Malované kabelky jsou vyráběny v limitovaných sériích v různých barvách.


Ostatní malé kabelky přes rameno jsou vyrobeny z kvalitní hladké hovězí usně probarvené tamponováním. Při tomto procesu pak krásně vynikne přírodní kresba kůže. Tímto způsobem lze upravovat jen ten nejkvalitnější materiál.

 

S VÝBĚREM KOŽENÉ KABELKY VÁM MŮŽEME POMOCI

Pokud sháníte malé kožené kabelky jako dárek nebo si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poradíme. Naši nabídku si můžete prohlédnout jak na e-shopu, tak v kamenných prodejnách.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: