Úvod /

Magazín /

PŘIVÍTEJTE JARO RŮŽOVOU /

PŘIVÍTEJTE JARO RŮŽOVOU

17.04.2018

Růžová kabelka by neměla chybět v žádném šatníku.

 

Příchod jara vždycky znamená zvýšenou oblibu jarních barev, a to nejen v šatníku, ale i na doplňcích. Po zimní šedé a černé jsou teď na řadě svěží barvičky. A mezi ně stoprocentně patří i ta nejněžnější ze všech – barva pojmenovaná po královně květin. Proto by mezi vašimi doplňky rozhodně neměla chybět růžová kabelka.

 

 

RŮŽOVÁ KABELKA PATŘÍ ŽENÁM

Těžko si lze představit více „holčičí“ barvu, než je právě růžová. Proto vás možná překvapí fakt, že po dlouhou dobu byla doménou spíše chlapců. Ovšem v dřívějších dobách se děti oblékali spíše podle toho, co jim slušelo nebo poukazovalo na postavení jejich rodu. Ve starých dokumentech bylo dokonce nalezeno doporučení, že růžová náleží chlapcům jako výrazná a silná barva, zatímco dívkám více sluší elegantní modrá.

Zlom pak nastal ve 20. letech minulého století v Americe. Na přáních k narození dítěte byla dívka v růžové a chlapec v modré. A toto dělení zůstalo dodnes. I když je pravdou, že v posledních letech se růžová objevuje i na mužích. Ovšem muž s růžovou kabelkou, pokud na to vůbec někdy dojde, je ještě určitě hudbou budoucnosti.

SVĚTLE RŮŽOVÁ KABELKA PŮSOBÍ NĚŽNĚ A MLSNĚ

Firma Hajn proto nabízí pouze světle růžové kabelky pro dámy. Stále ještě totiž máme zažito, že tato barva je symbolem dívek, ženskosti, něžnosti a romantiky. A všimli jste si, že růžová zvyšuje chuť na sladké? V kombinaci s bílou nám totiž svou sladkostí připomíná dortíky a cukrovinky.

 

RŮŽOVÁ KABELKA TO ZA VÁS ŘEKNE

Pokud máte nebo chcete světle růžovou kabelku, rovněž to o vás mnohé vypovídá. Například jste laskaví a máte vřelý vztah k ostatním lidem a zvířatům. Také jste milováni a šťastni. Ovšem typická je i naivita, impulsivnost a bezprostřednost.

 

     

 

PUDROVĚ RŮŽOVÁ JEDINĚ OD HAJNA

V poslední době se velmi oblíbenou stala pudrově růžová kabelka. I tu najdete v naší nabídce. V případě, že by byla vyprodaná, rádi ji pro vás vyrobíme. Neváhejte nás kontaktovat.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: