776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
 • Dámy
 • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Kabelky z pravé kůže stárnou do krásy

12.9.2018

Kdyby se vedla anketa o nejoblíbenější dámský doplněk, s přehledem by ji vyhrály kabelky a především pak ty z pravé kůže. Těžko existuje žena, která by doma neměla ani jedinou. To by bylo skoro proti přírodě. Nejde totiž jenom o praktickou tašku na věci, ale také o styl a osobitost, a na nich si dámy velmi zakládají.

Na kabelky z pravé kůže nedají dámy dopustit

Kabelky jsou zkrátka ženskou slabostí a ty z pravé kůže navíc hrají první ligu. Přestože nepatří mezi nejlevnější, mít alespoň jednu je takovým nepsaným pravidlem. Kožené kabelky jsou přitažlivé nejenom svým vzhledem, ale mají i své výhody.

4 důvody, proč musíte mít kabelky z pravé kůže

 1. Dlouhá životnost
  To je bez diskuzí důvod číslo jedna, hlavně pro manžela. Kabelky z pravé kůže vydrží mnohem déle než napodobeniny, kterých byste za tu dobu potřebovala několik. Takže vlastně šetříte. Navíc se říká, že stárnou do krásy.
 2. Příjemný materiál
  Použitá kůže je velmi příjemná na dotek a k tomu ještě krásně voní.
 3. Nadčasovost
  Kožená kabelka nikdy, ale opravdu nikdy nevyjde z módy. Výhodou je, že je skutečně univerzální, takže ji můžete nosit prakticky k čemukoliv.
 4. Široký výběr
  Už dávno nemusí být jenom v barvě klasické kůže.
  Firma Hajn nabízí mnoho barevných variací.

 

svatební kabelka

Chci koženou kabelku

Kabelky z pravé kůže od Hajnu

Nejen kabelky z pravé kůže, ale i ostatní zboží od Hajnu, jsou vyrobeny z pečlivě vybraných materiálů. Různě zpracované usně jsou společně s ruční výrobou zárukou kvality a elegance. Kůže je živým přírodním materiálem skrývajícím v sobě kouzlo jedinečnosti.

Kabelky z broušené kůže a další zpracování

Firma Hajn zpracovává kůži několika různými způsoby. Takže v naší nabídce můžete najít kabelky z broušené kůže, Hermes, kůže s chlupem, hladké hověziny, Kroko či vliesové, vlasové a potiskové kůže.

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat nebo nás navštivte v jedné z našich kamenných prodejen.