776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Pánské kožené peněženky české výroby

14.12.2017

Nejen dámská, ale i pánská peněženka je důležitý, i když často velmi opomíjený a nedoceněný módní doplněk. A obvykle bývá i jediný, takže jeho výběr by měl určitě stát za to. Firma Hajn má ve své nabídce hned několik typů, o jejichž kvalitě nelze pochybovat. Tyto pánské kožené peněženky z české výroby si určitě musíte prohlédnout.

Česká výroba Hajn, to je elegance a luxus

Pro manažery nebo pro všechny, kteří chtějí působit elegantním a luxusním dojmem vytvořila firma Hajn kolekci Diplomat. V té najdete hned několik typů pánských kožených peněženek z české výroby, na jejichž zhotovení je použita hovězí useň.

Její nadčasovost vám zaručí, že budete styloví a moderní mnoho let, protože tak dlouho vám peněženka od Hajnu vydrží.

Peněženky v e-shopu

pánská peněženka

Vybrat si můžete větší i malé pánské peněženky

I peněženku si musíte vybrat tak, aby co nejlépe odpovídala vašim potřebám. Zvolit si můžete takovou, která uspokojí náročnějšího majitele, protože má kapsu na mince a také hned několik druhů různých přihrádek a kapsiček. Ovšem nabízíme i malé pánské peněženky bez kapsy na mince. Všechny jsou v několika barevných variantách.

I malé peněženky můžete sladit s doplňky

A pokud byste přeci jenom rádi svou velkou či malou pánskou peněženku sladili s dalšími doplňky, v kolekci Diplomat naleznete také aktovky, opasky, diplomatky, deskyetuje a pouzdra na vizitky.

 

Na kožených peněženkách vynikne nádherná kresba

Pánské kožené peněženky od Hajnu jsou vyrobeny z hladké hovězí usně probarvené takzvaným tamponováním, čímž krásně vynikne kresba kůže. Vnitřní prostor peněženky pak vyplňuje podšívka a jako bonus navíc je každá peněženka z řady Diplomat dárkově zabalena v pevné papírové krabičce.

Poradíme s výběrem a připravíme výrobu na míru

Pokud byste měli k pánským koženým peněženkám nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poradíme. Zboží můžete vybírat buď na našem e-shopu nebo navštivte naše kamenné prodejny v Hradci Králové, Borohrádku a v Pardubicích. Máte svoji představu? Chcete peněženku s monogramem? Rádi pro vás zajistíme výrobu na míru.