776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Pouzdro na opasek diskrétně nahradí kabelku

21.2.2018

A jsme opět u toho. Nerudovská otázka Kam s ním? stále není plně zodpovězena. Řeč je samozřejmě o mužích a jejich věčnému problému, kam si mají dát mobil, peněženku nebo klíče, když jdou ven. Před časem jsme tu na toto téma měli článek o pánských kabelkách. Ovšem stále se najdou tací, kteří je prostě nosit nechtějí. Tak si teď představíme další možnost, kterou je pouzdro na opasek.

Kožené pouzdro na opasek lze nosit i nenápadně

Je to vlastně taková malá kabelka, která ale vůbec jako kabelka nevypadá, což je pro mnoho pánů až životně důležité. I to je důvodem, proč rodinná firma Hajn zařadila kožené pouzdro na opasek do své bohaté nabídky.

Vstupte do e-shopu

kožená klíčenka

Mezi jeho hlavní výhody patří i to, že když si ho připnete na pásek, klidně ho můžete schovat pod bundu, takže nikdo nemusí vědět, že ho s sebou nosíte. A přesto se budete cítit pohodlněji, než když budete mít všechny potřebné věci schované v přeplněných kapsách.

Pouzdro na opasek ukryje doklady i peněženku

Firma Hajn má ve své nabídce hned několik typů pouzder. Všechna jsou vyrobena z pravé kvalitní hověziny probarvené tamponováním, díky kterému vynikne kresba kůže. Pouzdro na opasek, které využijete nejen na doklady, ale i další drobné nezbytnosti, obsahuje hlavní přihrádku a navíc ještě malou plochou kapsičku. Na výběr máte jak z několika velikostí, tak i designů a barev.

 

S pouzdrem na opasek vám rádi poradíme

Pouzdro na opasek je spíše asi pánskou záležitostí, ovšem využít ho mohou i dámy. Ne všechny jsou totiž milovnice kabelek.

Pokud jste si vybrali nebo máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat a my vám je rádi zodpovíme. Pokud upřednostňujete spíše osobní přístup nebo si rádi zboží prohlédnete a osaháte, navštivte jednu z našich prodejen.