776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Velká dámská peněženka je dokonalým doplňkem

8.12.2017

Velká dámská peněženka je nejen neuvěřitelně praktickým doplňkem, bez kterého se žádná žena neobejde, ale také skvělým módním kouskem. Přitom její výběr není vůbec jednoduchý. Přestože každá máme několik kabelek nebo větší či menší množství párů bot, peněženku míváme jenom jednu. A ona vyvolená musí být prostě dokonalá a vhodná ke každé příležitosti.

Nejen peníze se vejdou do velké dámské peněženky

A právě velká dámská peněženka je ideální volbou. Peníze totiž rozhodně nejsou to jediné, co v peněžence nosíme.

Když pomineme, že v ní máme platební karty, občanu, řidičák a další kartičky, mnohdy peněženky suplují i odpadkový koš se spoustou starých účtenek a jiných lístečků.

A na to všechno už by malá peněženka rozhodně nestačila. Protože jednoznačně nejhorší peněženka ze všech je ta, která je přeplněná tak, že ani nejde zavřít.

Velké peněženky v e-shopu

peněženka velká

6 důvodů, proč mít velkou dámskou peněženku

  • do velké dámské peněženky se toho vejde hodně, i třeba telefon
  • má přihrádky, takže můžete své poklady lépe organizovat
  • snadno ji najdete v kabelce
  • přitahuje energii peněz
  • působí luxusně
  • bankovky budete mít rovné

Velká dámská kožená peněženka v mnoha variantách

Pokud jste právě zjistila, že potřebujete velkou dámskou koženou peněženku, firma Hajn vám jich nabídne hned několik. Vybrat si můžete klasický jednobarevný vzhled, malovanou nebo vzorovanou peněženku či motiv krokodýlí kůže. Určitě si prohlédněte naši nabídku, ze které si jistě vyberete tu pravou pro sebe.

Velká peněženka v nejvyšší kvalitě

S výběrem velké dámské kožené peněženky od Hajnu nemůžete šlápnout vedle. Tato rodinná firma pro své výrobky používá kvalitní hovězí useň a další materiály zpracované v nejvyšší kvalitě, které doplňuje originální design. A pokud chcete být ještě o třídu stylovější, slaďte s peněženkou také alespoň jednu ze svých kabelek. I tu si u nás zaručeně vyberete.

Vybrat k peněžence kabelku 

Pokud potřebujete pomoci, určitě se na nás obraťte. Samozřejmě vám rádi poradíme i v našich kamenných prodejnách, kde si rovněž můžete prohlédnou naši nabídku.