Úvod /

Magazín /

DÁRKY PRO MILOVNÍKY FOTBALU /

DÁRKY PRO MILOVNÍKY FOTBALU

23.01.2018

Fotbal to je hra a ten míč kulatý je věc záludná.

Máte rádi fotbal a obzvláště ten český? Pak jistě oceníte, že rodinná firma Hajn zařadila do své kolekce Sport fotbalové dárky. A protože jsme nechtěli preferovat jenom jeden klub, v naší nabídce najdete peněženky, kabely, dolarovky či pásky pro fanoušky Sparty, Slávie i Bohemians. Takže rivalita může zůstat jenom na hřišti.

 

 

FOTBALOVÉ DÁRKY UKÁŽÍ, KDO JSTE

Zboží z této kolekce patří spíše do kategorie volnočasové módy.

Měkké broušené materiály jsou velmi pohodlné a díky důmyslnému zpracování do nich ukryjete vše potřebné nejen na fotbalové zápasy, na kterých bude jasně vidět, komu jste přišli držet palce, ale i na výlety nebo jen tak do města.

Tyto fotbalové dárky se budou jasně podílet na tvorbě vaší osobnosti.

 

SPARTA

Dárky pro fotbalisty jsou stejně jako ostatní výrobky vyrobeny z kvalitní hovězí usně. Pro fanoušky Sparty jsme zhotovili pánskou kabelupeněženku nebo dolarovku, které jsou vyvedené v typických sparťanských barvách – modré, žluté a červené doplněné o písmeno S.

SLAVIE

Ti, kteří fandí jejich soupeřům – Slavii, najdou v naší nabídce také pánskou kabeludolarovku či pásek. Na první pohled poznáte, že se jedná o dárek pro fotbalisty Slavie, protože jsou v tradičních barvách červené a bílé. Chybět samozřejmě nemůže ani ikonická červená hvězda.

BOHEMIANS

A pak je tu dolarovka a pánská peněženka ve stylu klubu Bohemians. Tyto fotbalové dárky v barvě zelená - bílá - zelená jistě nadchnou každého fanouška. Takhle totiž můžete mít svůj oblíbený fotbalový klub stále u sebe a nikdo nebude na pochybách, komu patří vaše přízeň.

 

FOTBALOVÉ DÁRKY I PRO FANOUŠKY OSTATNÍCH KLUBŮ

Pokud jste fanoušky těchto klubů a líbí se vám naše fotbalové dárky, avšak hledáte ještě něco trochu jiného, co vám třeba v naší nabídce chybí, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Nebo nejste fanoušek ani jednoho z těchto klubů, a přesto byste rádi měli peněženku, kabelu či cokoliv jiného v barvách vašeho oblíbeného týmu? Ozvěte se nám, a my vám připravíme zboží s jakoukoliv tématikou.

Pokud preferujete osobní přístup, můžete nás rovněž navštívit v našich kamenných prodejnách.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: