776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Fotbalové dárky nejen pro fanoušky fotbalu

23.1.2018

Máte rádi fotbal a obzvláště ten český? Pak jistě oceníte, že rodinná firma Hajn zařadila do své kolekce Sport fotbalové dárky. A protože jsme nechtěli preferovat jenom jeden klub, v naší nabídce najdete peněženky, kabely, dolarovky či pásky pro fanoušky Sparty, Slávie i Bohemians. Takže rivalita může zůstat jenom na hřišti.

Fotbalové dárky ukáží, kdo jste

Zboží z této kolekce patří spíše do kategorie volnočasové módy.

Měkké broušené materiály jsou velmi pohodlné a díky důmyslnému zpracování do nich ukryjete vše potřebné nejen na fotbalové zápasy, na kterých bude jasně vidět, komu jste přišli držet palce, ale i na výlety nebo jen tak do města.

Tyto fotbalové dárky se budou jasně podílet na tvorbě vaší osobnosti.

slavia

Kožené dárky pro fotbalisty a fanoušky Sparty

Dárky pro fotbalisty jsou stejně jako ostatní výrobky vyrobeny z kvalitní hovězí usně. Pro fanoušky Sparty jsme zhotovili pánskou kabelupeněženku nebo dolarovku, které jsou vyvedené v typických sparťanských barvách – modré, žluté a červené doplněné o písmeno S.

Dárek pro fotbalisty Slavie

Ti, kteří fandí jejich soupeřům – Slavii, najdou v naší nabídce také pánskou kabeludolarovku či pásek. Na první pohled poznáte, že se jedná o dárek pro fotbalisty Slavie, protože jsou v tradičních barvách červené a bílé. Chybět samozřejmě nemůže ani ikonická červená hvězda.

Fotbalové dárky klubu Bohemians

A pak je tu dolarovkapánská peněženka ve stylu klubu Bohemians. Tyto fotbalové dárky v barvě zelená - bílá - zelená jistě nadchnou každého fanouška. Takhle totiž můžete mít svůj oblíbený fotbalový klub stále u sebe a nikdo nebude na pochybách, komu patří vaše přízeň.

 

Fotbalové dárky i pro fanoušky ostatních klubů

Pokud jste fanoušky těchto klubů a líbí se vám naše fotbalové dárky, avšak hledáte ještě něco trochu jiného, co vám třeba v naší nabídce chybí, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Nebo nejste fanoušek ani jednoho z těchto klubů, a přesto byste rádi měli peněženku, kabelu či cokoliv jiného v barvách vašeho oblíbeného týmu? Ozvěte se nám, a my vám připravíme zboží s jakoukoliv tématikou.

Pokud preferujete osobní přístup, můžete nás rovněž navštívit v našich kamenných prodejnách.