Úvod /

Magazín /

KABELKA S TŘÁSNĚMI /

KABELKA S TŘÁSNĚMI

09.11.2017

Chcete se zkusit boho styl, pořiďte si kabelku s třásněmi.

Chcete něco trochu hippie, retro, kousek od indiánů nebo z country a přitom stále preferujete přirozenost a ženskost? Pak je vaším šálkem kávy právě hit letošního roku -  boho styl. A jeho naprostým základem, který musíte mít, je kabelka s třásněmi. Firma Hajn samozřejmě jde ruku v ruce s aktuálními trendy, a proto tyto kousky najdete i v naší nabídce.

 

TŘÁSNĚ - ZÁKLAD NEJEN BOHO STYLU

Ačkoliv boho styl patří spíše k létu, kabelka s třásněmi nikolivFirma Hajn totiž třásně využívá jen střídmě, takže budete stylová po celý rok. Protože boho je nejen momentálně moderní, ale také velice nadčasová móda.

 

DÁREK PRO MANŽELKU? ZKUSTE KABELKU S TŘÁSNĚMI

A jelikož je právě doba největšího nákupního šílenství v roce a vaše druhá polovička určitě tápe, co vám má nadělit pod stromeček, můžete ho nasměrovat právě na naše internetové stránky. Každý muž totiž stoprocentně ocení tip na dárek pro manželku a volnočasová kabelka s třásněmi bude jistě dobrou volbou.

 

KABELKU PŘES RAMENO ZDOBÍ STŘAPEC

S výběrem kabelky přes rameno s třásněmi od firmy Hajn rozhodně nešlápnete vedle. Všechny jsou totiž vyrobeny z kvalitní broušené hovězí usně. Kabelky, které jsou uzavíratelné zipem a opatřeny jedním nastavitelným plochým řemenem přes rameno, zdobí kožený přívěsek – střapec.

Vybrat si můžete hned z několika odstínů barev - a to buď bez potisku nebo s potiskem. Ve spolupráci s našimi designéry jsme zvolili barvy kabelek přes rameno s třásněmi tak, aby si každý přišel na své.

Prohlédnout další kabelky

 

KABELKA S TŘÁSNĚMI POTĚŠÍ

Pokud vás kabelka s třásněmi zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Svoji budoucí majitelku zaručeně potěší. A pokud zrovna nejste příznivcem boho stylu, jistě vás zaujme jiná kabelka z našeho bohatého výběru. Těšíme se na vás na našich prodejnách.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: