Úvod /

Magazín /

KOŽENÁ KASÍRKA /

KOŽENÁ KASÍRKA

10.02.2016

Kožená kasírka je součástí mnoha povolání.

Nejčastěji vídáme kasírku u číšníků a servírek, ale výjimkou nejsou ani kožené kasírky pro řidiče či poštovní doručovatele. Tyto objemné peněženky bývají v nepřetržitém provozu, kdy se ověřuje jejich kvalita. Hajn vyrábí kasírky z vypracované usně a díky pečlivé práci a skvělým referencím víme, že naše kasírky odvádějí spolehlivou službu.

 

ČÍŠNICKÉ KASÍRKY

Číšnické kasírky můžete v Hajnu zakoupit jednotlivě i v setech. Vše je vyrobené z kvalitní hovězí usně pocházejících z Itálie, stejně jako kování. Zpracování je podle typu různé, vždy ale v kasírkách naleznete několik přihrádek pro bankovky a jednu až dvě přihrádky na kovové mince.

Prohlédněte si některé výrobky v e-shopu, a to jak v dámském, tak pánském provedení. Další vzorové kusy vám rádi předvedeme v naší dílně v Borohrádku.

 

POUZDRO NA KASÍRKU

Aby byla výbava dokonalá, vyrábí Hajn také kožená pouzdra na kesírku, která s peněženkou nejen vzhledové ladí, ale nejsou opomenuty ani propracované praktické části, jako je pevné poutko na opasek či kapsy na papíry a psací potřeby. V případě zájmu vám ke kasírce s pouzdrem dodáme i bytelný opasek.


KASÍRKA Z MĚKKÉ KŮŽE PODLE PŘEDSTAV

Díky tomu, že veškerá výroba probíhá v Borohrádku, může Hajn pružně reagovat na poptávku a vyrobit tak kasírky z měkké kůže na míru. Máte například vlastní kavárnu a rádi byste měli na kasírce její logo? Nebo chcete někoho blízkého obdarovat kasírkou s jeho monogramem či v barvách oblíbeného sportovního klubu? Rádi vám vaše přání a představy splníme, neváhejte nám poslat vaši představu.

 

ZAJÍMAVOST Z PŮVODU SLOVA KASÍRKA

Pojmem „kasír“ byl označovaný člověk, který měl na starosti pokladnu a „kasírování“, tedy vybírání peněz. Odtud pochází slovo „kasírka“, tedy peněženka určená k vybírání peněz. S pojem peněženka se také váží další výrazy, jako například prkenice, portmonka či z němčiny přejatá šrajtofle.

Máte nějaké dotazy nebo chcete zpracovat kasírku podle svých představ? Neváhejte nás kontaktovat!

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: