Úvod /

Magazín /

NOVÁ PRODEJNA /

NOVÁ PRODEJNA

14.10.2016

V roce 2016 jsme pro Vás otevřeli novou prodejnu HAJN v Auparku v HK.

Pro všechny milovníky krásné kožené módy máme skvělou novinu! Dvě kamenné prodejny brzy doplní třetí – po Borohrádku a Pardubicích otevře Hajn další prodejnu v novém Auparku v Hradci Králové. Veškeré přípravy jsou v plném proudu a do otevření zbývá ještě několik týdnů, ale již nyní můžete nahlédnou pod pokličku a zjistit, co se chytá. 

 

OC AUPARK V HRADCI KRÁLOVÉ

Na podzim roku 2014 byla zahájena výstavba nového nákupního centra v Hradci Králové. Nyní, po dvou letech, je moderní stavba dokončena a v současné době se veškeré práce odehrávají v interiéru, aby mohlo do konce listopadu dojít podle plánu ke slavnostnímu otevření. Komplex vytvořil prostor pro 1 500 m2 kanceláří, ale především pro 140 nových obchodů, mezi kterými bude také Hajn.

 

JAK PROBÍHAJÍ PŘÍPRAVY PRODEJNY HAJN

Již nyní vám můžeme ukázat malou ochutnávku toho, jak bude obchod vypadat. Návrhy a vizualiace jsme konzultovali s Ing. arch. Michalem Potůčkem z architektonického ateliéru Archiceps. V současné době probíhá realizace interiérů, skladů a samozřejmě i veškerá administrativa. Nesmíme opomenout ani hledání nové posily v podobě prodavaček a také výběr zboží, které zákazníkům představíme.

 

Co je dobré vědět

Slavnostní otevření prodejny Hajn: 1. 12. 2016

Otevírací doba: každý den 9 – 21

Kde nás najdete: Aupark Hradec Králové – 2. patro

Parkování: parkovací dům s 1 100 místy

MHD: spoje číslo 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 22, 24, 26

Hajn Hradec Králové


Hajn si zakládá na kvalitě, vlastních návrzích a poctivém ručním zpracování. Tuto filosofii však sdílí daleko více lidí, proto jsme se rozhodli ke spolupráci. S návrhářkami a českými firmami, jejichž díla budete moci pořídit v nové prodejně, jste se mohli setkat například na módních přehlídkách či jednotlivých kouscích z dílny Hajn.


Výsledky spolupráce jsou nevšední a originální. A protože si je nechceme nechat pro sebe, můžete si je prohlédnout a pořídit na jednom místě v právě nově připravované prodejně. 
 

Hajn - Aupark Hradec Králové

Na co se můžete těšit

 

V královéhradecké prodejně můžete samozřejmě vyzvednout také zboží objednané v e-shopu, nebo zde můžete zakoupit či uplatnit dálkové poukazy. Samozřejmostí je platba hotově i kartou na platebním terminálu.


Přijďte se k nám podívat a pokochat se krásou kůže a jejím originálním zpracováním. V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat.

Těším se na vás,
tým HAJN

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: