Úvod /

Magazín /

VELETRH KABO 2016 /

VELETRH KABO 2016

19.09.2016

Veletrhu v Brně se účastníme dvakrát do roka již 20 let.

Ani letos jsme si nenechali utéct Mezinárodní veletrh módy, zaměřený na kabelky a boty, KABO 2016. Každý rok na konci léta Brno hostí módní značky z České republiky, Slovenska a zemí střední a východní Evropy, aby vznikla možnost prezentovat nové kolekce, představit poslední módní modely a především se vytvořil prostor pro střetnutí poptávky a nabídky návrhářů a obchodníků. 

 

VELETRH KABO A STYL

Tento veletrh patří mezi největší ve střední Evropě. Na jednom místě se tu střetávají módní doplňky, obuv a oblečení. V několika pavilonech je ukryto nejen nespočet materiálů a modelů, ale především originalita, jedinečnost a kreativní nápady.

 

KAŽDOROČNÍ ÚČAST JE JIŽ TRADICÍ

Rodinná firma Hajn se veletrhu účastní každý rok již více jak 20 let (podívejte se na loňský veletrh KABO 2015). Posledních několik měsíců se v naší dílně v Borohrádku pracovalo především na vývoji nových kolekcí a modelů. Kombinovali se materiály, střihy i barvy a výsledek jistě stojí za to. Posuďte sami.

 

ŽHAVÉ NOVINKY Z KŮŽE

Pro letošní KABO si Hajn nachystal opět několik novinek, které byli poprvé světu představeny právě v Brně. Osvěžili jsme oblíbený střih velkých černých kabelek o barevné kožené popruhy přes rameno, díky kterým si jejich majitelky snadno sladí celý outfit.

A jelikož velkých kabelek není nikdy dost, připravili naši návrháři pro letošní podzim i velkoobjemové kabely či tašky, které užijete jak na běžné nošení, tak i pracovní cestu, kdy do nich elegantně zabalíte vše potřebné. Tento model s širokým využitím vytvořil Hajn jak v oblíbené černé a hnědo-béžové barvě, tak i nevšední modré, veselé červené či nadčasové bílé.

 

PLÁNUJEME DALŠÍ NOVINKY

Těší nás, že jste se mohli na veletrhu potkali jak s dlouhodobými partnery, tak že mohla rozvést i nová spolupráce s dodavateli a novými obchodními společníky. Jako tradičně jsme načerpali mnoho nápadů, objevili nové trendy pro nadcházející období a v neposlední řadě máme radost z úspěchu, které naše výrobky zaznamenaly.

A kromě nových modelů kabelek má pro vás Hajn ještě jednu novinku, ale o té až v dalším článku. Můžeme vám zatím prozradit, že se máte na co těšit!

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: