776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Červené peněženky jasně vedou

10.9.2017

Tipli byste si, která barva peněženek vítězí v oblíbenosti? Ten, kdo tipuje klasickou černou, je vedle jak ta jedle. Jednoznačně nejoblíbenější je totiž červená peněženka. A důvodem kupodivu není jenom módní hit či obliba této výrazné barvy. Červená je totiž i výrazem aktivity a životní síly. Zároveň znamená touhu po silných zážitcích a úspěchu.

3 důvody proč si vybrat červenou peněženku

pánská kabelka

Váháte, jakou zvolit barvu peněženky?
Pojďte se podívat na důvody, proč by to měla být právě červená...

  • červená je barvou lásky, kterou ženy podvědomě vyhledávají
  • působí luxusním dojmem
  • červená peněženka přitahuje energii peněz

Červená peněženka nosí štěstí

Po červené peněžence většinou sáhnou dámy, které chtějí působit elegantně, výrazně a přitom stylově. Ty pověrčivé už jistě slyšely o lidové moudrosti vycházející z učení feng shui, podle které červené peněženky nosí štěstí a drží se v nich peníze. Učení dále praví, že nejvhodnějším materiálem pro jejich výrobu je ten přírodní. Živá energie totiž silně přitahuje peníze a celkově příznivě ovlivňuje finance.

 

Dámská kožená červená peněženka z hovězí usně

To všechno ví i značka Hajn, která do své nabídky zařadila i dámskou koženou peněženku červenou vyrobenou z kvalitní hovězí usně. Vybrat si můžete ze dvou velikostí – střední a větší. Rovněž nabízí dva odstíny – jasně červenouvínovou.

Červená je oblíbená i u pánů

Ovšem firma Hajn nezapomíná ani na pány, u kterých se červená peněženka rovněž těší velké oblibě. Tato barva totiž už dávno není považována jenom za ženskou a běžně a rádi ji nosí i oni. Prohlédnout si je můžete zde.

Jestli si vás červená peněženka dostala, posuďte sami. Pokud jste zjistili, že ji nutně potřebujete, můžete se podívat i na červené kabelky, díky kterým budete krásně ladit.