Úvod /

Magazín /

LUXUSNÍ KABELKY /

LUXUSNÍ KABELKY

31.07.2017

Luxusní české kabelky s českým srdcem.

LUXUSNÍ KABELKY S ČESKÝM SRDCEM

Každá žena je ráda rozmazlována a hýčkána krásnými věcmi. Jednou takovou může být i luxusní kabelka z prvotřídních materiálů, která je ručně ušitá podle originálních návrhů. Právě takovým se věnuje česká firma Hajn, která si zakládá na rodinné tradici a nadčasovosti svých kožených výrobků. 

 

HAJN A LUXUSNÍ KOŽENÉ KABELKY

Nemáme rádi spotřební zboží, které se za pár měsíců či let rozbije a skončí v koši. Poslední dobou je takových věcí mnoho, ale v Hajnu již po tři generace vyrábíme kabelky a koženou galanterii poctivě a s láskou, stejně jako v roce 1936 František Hajn, který rodinou firmu založil. Chceme, aby vám naše výrobky dobře sloužily a krásně vypadaly po mnoho let, ať už se jedná o luxusní kabelky, batohy či peněženky.

Co se v našich dámských kabelkách skrývá?

  • Kvalitní kůže – příjemný a trvanlivý materiál
  • Česká duše – od návrhu až po výrobu
  • Pečlivý přístup – jemná ruční výroba
  • Originální vzhled – vlastní vývoj a design výrobků
  • Radost a krása – kožená kabelka vydrží krásná mnoho let
     

Více o kožených kabelkách

 

ČEMU SE U LUXUSNÍ KABELKY VYHNOUT?

Vyvraťme mýtus, že luxusní kabelka musí stát několik desítek tisíc korun. Ano, existují takové a často se vysokou cenou platí za značku a ne za kvalitu. Je s podivem, že například kabelky světových značek, které se pohybují v řádu tisíců či desetitisíců korun, jsou z PVC či eko kůže, jejíž životnost je oproti kůži daleko nižší. Kvalitní kožená kabelka samozřejmě nemůže stát několik stokorun, ale pohybuje se v rámci tisíců.

Když si spočítáme, že vám značková kabelka z koženky či eko kůže vydrží rok a je v ceně například 2 000 Kč a kabelku Hajn z pravé kůže, která je krásná po mnoho let i při pravidelném nošení, seženete již přibližně od 2 500 Kč... Do čeho je lepší investovat?

Souboj kabelek

 

NENÍ KŮŽ JAKO KŮŽE

I u kabelek z pravé kůže jsou rozdíly. Velice záleží na tloušťce kůže. Pokud je useň tenká, špatně odolává oděru a za nějakou dobu je na ní vidět zub času. To platí nejen u kabelek, ale například i u sedacích souprav. V Hajnu pro výrobu používáme kůži Hermes, která patří mezi VIP materiály. Veškerá useň pochází z italských koželužen.

 

TAJEMSTVÍ JMÉNEM EKO KŮŽE

Nejspíš jste označení eko kůže či ekologická kůže zahlédli na některých kabelkách a oblečení. Na první pohled se může zdát, že tento materiál má něco s kůží společného. Nemá. Nejedná se ani o kůži, ani o ekologický materiál. Eko kůže je syntetický materiál, který v současné době nahrazuje koženku a na trhu má jistě své uplatnění. Nikoliv však ve světě luxusních kožených kabelek.

Eko kůže se používá především z důvodu ceny, která je daleko nižší, než pečlivě zpracovaná kůže. Nevýhodou je vyšší náchylnost a s tím související nižší životnost.

Na našich výrobcích eko kůži nehledejte. Nenajdete ji. Pro výrobu používáme pouze prvotřídní italskou useň.

Vstup do e-shopu

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: