776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Červená a vínová kabelka má šmrnc

10.5.2016

Červená je barva lásky, vášně, energie a životní síly. Navíc je červená barva velmi oblíbená v módě, kdy člověka rozzáří a dodá šmrnc. Z doplňků je oblíbená červená kabelka, opasek, šátek či šperky. A právě kabelce v této barvě bude věnován dnešní článek.

Červená kabelka pro běžný den

Ať jste blondýnka, brunetka či černovláska, červená sluší každé ženě. V jarních a letních měsících, které hrají všemi barvami, je červená kabelka téměř nutností, která rozzáří váš letní outfit. Podle typu se hodí k džínám, kostýmku i letním šatům.

 Více kabelek naleznete v e-shopu

Ani v zimě nemusíte červenou kabelku schovávat. V zimě, kdy vše přikryje sníh nebo panuje pošmourné počasí, rozsvítí červená kabelka se šálou ve stejné barvě celou ulici a jistě přitáhne pohledy kolemjdoucích.

Originálně malované kabelky v červené

Jestliže ale chcete opravdu v davu zazářit a potrpíte se na originální módu, kterou u druhého člověka nenajdete, jistě vás osloví ručně malované kabelky Hajn, za kterými stojí designérka BCA. Veronika Janoušková. Kolekce ART je vytvořena v omezené sérii a každý výrobek je jedinečným originálem.

Velmi zajímavé jsou také kabelky z italské usně Hermes, která je VIP materiálem a zaujme vás především plastickým vzhledem s dobarvením.

  Více kabelek naleznete v e-shopu

Připadá vám červená kabelka křiklavá? Zkuste vínovou!

Pokud máte v oblibě spíše tlumené odstíny a červená vám připadá moc zářivá, zvolte vínovou kabelku. Vínová je barva elegance a sebevědomí a v kombinaci s propracovanou ručně šitou koženou kabelkou se stává neodolatelným módním doplňkem.

Červené i vínové kabelky z Hajnu

Po bílých a černých kabelkách patří červené mezi nejoblíbenější. Na ně dále navazují kabelky béžové a hnědé. Podívejte se na celou nabídku Hajn do e-shopu nebo navštivte kamenné prodejny.