776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Jak vybrat koženou peněženku

18.6.2015

Nedávno jsme psali o tom, jak si vybrat správný kožený pásek. V dnešním článku budeme ve výběru doplňků pokračovat dál - poradíme vám, jak si vybrat koženou peněženku. Peněženky jsou velice oblíbeným zbožím, používáme je téměř všichni a prakticky každý den.

Co si před koupí kožené peněženky ujasnit?

Nevíte, jak vybrat peněženku, ať už koženou, látkovou či koženkovou? Připravili jsme pro vás několik otázek, které vám s výběrem pomohou.

Pro koho peněženku pořizujeme?
Jinou peněženku pořídíte sobě, partnerovi/partnerce či dítěti. U značky Hajn můžete vybírat z dámských peněženek i pánských peněženek.

Jak bude peněženka používána?
Chcete peněženku na běžné používání, pro společenské účely či na sport?

Jakou velikost a tvar?
Při výběru velikosti je třeba popřemýšlet, při jakých příležitostech budeme peněženku používat a jak praktické bude nošení dané peněženky, kolik budeme potřebovat přihrádek a kapes na mince, bankovky, doklady a kreditní karty. Od velikosti se odvíjí i tvar - k těm nejběžnějším patří čtvercový a obdélníkový s tím, že čtvercové formáty bývají menší a obdélníkové větší. Pokud potřebujete peněženku pouze na hotovost, je ideální tzv. podkovička.

Jaké zapínání?
Mělo by být praktické a hlavně funkční. Mohou to být zipy, suché zipy, patentky, na mince pak různá kovová zavírání. Zapínání by mělo ladit s celkovým vzhledem peněženky.

jak vybrat koženou peněženku

Jakou vybrat barvu?
Buď si jednoduše vybereme takovou, která se nám líbí nebo ji můžeme sladit s barvou své oblíbené kabelky, batohu či tašky, kterou nosíte. Nabídka na našem e-shopu je široká, můžete si vybrat nejen z různých barev, ale i vzorů a zdobení.

Jak o koženou peněženku pečovat?

Péče o koženou peněženku je obdobná jako péče o většinu kožené galanterie. K čištění nikdy nepožívejte saponáty, chemické přípravky, vosky či krémy na boty. Dále není vhodné nechávat peněženku na přímém slunci nebo ji namáčet - mohlo by se stát, že změní barvu či zflekatí. Na čištění zapínání a zipů můžete použít čističe na šperky.

Potřebujete poradit s výběrem? Nebo chcete peněženku Hajn originálně dekorovat či na ni vyrazit monogram? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s výběrem pomůžeme a poradíme i s netradiční úpravou.

Všechny kožené peněženky Hajn naleznete v e-shopu.