776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Kožené peněženky pro dámy i pány

30.10.2015

Ručně šité kožené peněženky jsou luxusním doplňkem, který je mezi zákazníky evergreenem. Tyto peněženky jsou oblíbené pro příjemný materiál, detailní zpracování a především dlouhou životnost, během které získá peněženka krásnou patinu. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a darujte jim originální kousek!

pánská peněženka

Kožené pánské peněženky

Peněženka o svém majiteli vypoví mnoho. Ukrývá v sobě nejen jeho finance, ale i identitu a osobní věci. Její kvalita, tvar a materiál často prozradí jeho povahu. A nejen to!

Kožené pánské peněženky jsou mezi zákazníky nejoblíbenější v hnědé a černé barvě. Mezi favority patří jak hladká lesklá kůže, tak i matná, která má krásnou kresbu. Pro pány připravuje Hajn jak peněženky na bankovky, mince a doklady, tak i stále velmi oblíbené dolarky.

Kožené dámské peněženky

Pro dámy připravuje Hajn peněženky různých tvarů a barev. Nejoblíbenější barvou peněženky je červená. Právě ty podle pověr přinášejí štěstí a u majitelek bývají oblíbené možná i proto, že se v kabelce díky své výrazné barvě dobře hledají.

Kožené dámské peněženky jsou různých velikostí – od malých podkoviček, až po velké obdélníkové. A pokud upřednostňujete oddělené doklady od financí, můžete peněženku sladit s koženou dokladovkou.

dámská peněženka

Originální peněženky v dárkové balené

V nabídce Hajn jsou také originální malované peněženky, které tvoří Veronika Janoušková. Každý tento jedinečný kousek má své číslo edice, podpis autorky a certifikát pravosti. Pokud chcete peněženku darovat, připravíme vám krásné dárkové balení.

Peněženky a pověry

Peněženka o svém majiteli vypoví mnoho. Ukrývá v sobě nejen jeho finance, ale i identitu a osobní věci. Její kvalita, tvar a materiál často prozradí povahu majitele.

Jak už bylo zmíněno, červená peněženka nosí štěstí. Dále se můžete setkat s pověrou, že velká peněženka peníze přitahuje a malá naopak odrazuje. Asi nejrozšířenějším zvykem ve spojení s peněženkou je šupina ze štědrovečerní večeře, která slibuje dostatek peněz po celý rok. Šupina by ale prý měla být z každých vánoc nová, jinak může být důvodem, proč od vás peníze utíkají.

Peněženka má své místo dokonce v tradičním Feng Shui, kde se stává domovem pro vaše peníze.

Peněženky z pravé kůže

Peněženka nás provází na každém kroku. Někteří v ní nosí finanční obnosy, jiní i doklady. Pořiďte si z e-shopu peněženku z pravé kůže a plaťte s elegancí! Pokud chcete mít opravdu jedinečný kousek, například s vaším monogramem, neváhejte nás kontaktovat!

Jaká peněženka patří mezi vaše favority? A věříte na pověry? Řekněte nám o tom na našem Facebooku!