776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Dámské kabelky, které mají příběh

19.8.2016

Kabelek není nikdy dost. Pro každou příležitost se hodí jiná, ale vždy by měly mít něco společného, a to kvalitu. Výrobě kvalitních kožených doplňků se naše rodina věnuje již po tři generace a za tu dobu jsme vyrobili tisíce dámských kabelek s naší značkou Hajn, které dělají radost ženám po celém světě. 

Dámské kabelky s posláním

Současná doba je zvláštní v tom, že mnoho lidí dá přednost kvantitě před kvalitou. Mohli byste namítnout, proč děláme kabelky kvalitní - že kdyby byly pěkné, méně kvalitní a tudíž s kratší životností, stoupla by jejich spotřeba a my jich vyrobili více.

My však kráčíme ve stopách našeho dědictví, kdy se snažíme krásné brašnářské řemeslo dělat pečlivě a s láskou. Věříme totiž, že se to promítne do každého kousku, který projde pod našima rukama. Ten pak putuje za majitelkou a tento náš „vzkaz“ ji nejen předá, ale také ji s tímto posláním provází na každém kroku.

Jak vznikají kabelky Hajn

Děláme proto dámské kabelky Hajn, které jsou krásné na pohled, příjemné na dotek a s vnitřní přidanou hodnotou, kdy má u nás každá kabelka svůj příběh a od nás odchází jako jedinečný kousek. I když si mohou být kabelky podobné a mít totožný střih, jen těžko byste hledali dvě stejné – jedinečnost kabelce dodává jedinečná struktura usně, anebo také ručně malované grafiky v kolekci Art od Veroniky Janouškové.

 Více dámských kabelek naleznete v e-shopu

A právě proto chceme, aby takový výrobek vydržel co nejdéle, byl dobře zpracovaný z kvalitní kůže a ušit z pevných stehů.

Možná že si od nás pořídíte jen jednu nebo dvě kabelky, protože vám vydrží a budou vám dělat radost mnoho let. A nás těší, že jsme mohli být u toho, když jsme vaši kabelku navrhovali, vybírali pro ni vhodnou useň, nitě a zipy, když jsme připravovali střih a jednotlivé kousky pomalu a pečlivě spojovali stehy, všívali podšívku a s ní vkládali do kabelky i naše hodnoty, kterých si ceníme již několik desetiletí.

 Více dámských kabelek naleznete v e-shopu

Luxusní dámské kabelky

V naší nabídce naleznete luxusní, sváteční, sportovní i volnočasové kabelky - jednoduše kabelky pro každou příležitostnost.

 Více dámských kabelek naleznete v e-shopu

Ručně pro vás šijeme plesová a společenská psaníčka, lovecké kabely, elegantní kabelky na schůzku, pohodlné kabelky s řemínkem tzv. na pošťáka, kabelky veselé i decentní, sváteční i na každodenní nošení.

Podívejte se na naši práci do e-shopu nebo do kamenných prodejen. Věříme, že vám kabelka od nás udělá radost.