776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Dokladovka aneb praktické pouzdro na doklady

13.7.2016

Občanka, kreditka, kartička pojišťovny, řidičský průkaz, průkazka do knihovny, studentská a městská karta a spousta věrnostních karet - v různých obměnách je to vybavení téměř každého z nás. S přehledným upořádáním dokladů i různých kartiček vám pomůže tzv. „dokladovka“, neboli praktické pouzdro na všechny doklady.

Praktická dokladovka pro dámy i pány

Hajn má ve své nabídce tzv. unisex praktické dokladovky, které se svým zpracováním hodí jak pro pány, tak dámy. Kdo má rád doklady a kartičky skladně srovnané, toho jistě tento výrobek v podobě malých desek jistě potěší.

Pokud ženy potřebují mít vše pohromadě na jednom místě, řeší to velkou peněženkou, pro muže je naopak řešením pánská kožená dokladovka, která má podobu příruční tašky.

Praktická dokldovka - Hajn

Elegantní kožená dokladovka

Kožené dokladovky jsou ručně ušité v našich dílnách v Borohrádku. Pro výrobu používáme kvalitní italskou useň s různými strukturami. V základu můžete pouzdro na doklady vybírat z dvojího uspořádání:

  • Celokožená dokladovka - je celá vyrobená z kůže, kromě desek s přihrádkami má na víc kožený dvojlist, který nabízí prostor po dalších 12 karet
  • Kožená dokladovka se slídovými přihrádkami - kožené pouzdro je vybavené přihrádkami na zařazení dokladů a ve středu jsou upevněny z průhledné slídové přihrádky na další doklady

Díky pečlivému zpracování a kvalitním materiálům jsou dokladovky Hajn vhodné pro každonenní použití a vynikají dlouhou životností. Navíc jsou ve stejném stylu jako kabelky či peněženky, proto můžete doplňky snadno sladit.

 Více dokladovek naleznete v e-shopu

Pouzdro na doklady jako milý dárek

Nevíte-li, čím potěšit své blízké a hledáte elegantní a praktický dárek? Kožené pouzdro na doklady bude jistě dobrou volbou! A že chcete více osobní dárek? Stačí nás kontaktovat a my vám dle vašeho přání přidáme na dokladovku iniciály majitele a dárkově ji zabalíme.