776 313 028 | hajn@hajn.cz
Český výrobce
Luxusní kožené galanterie
since 1904
  • Dámy
  • Páni
Poradce
Infolinka Hajn
776 313 028
hajn@hajn.cz
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Vstup zde
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vstup zde
ODBĚR NEWSLETTERU
Přihlásit se

Ručně malované kožené kabelky

30.6.2017

V každé klenotnici jsou krásné šperky a některé z nich patří mezi špičku – i tak je to ve výrobě rodinné firmy Hajn. Každá kabelka je ručně zpracovaný originál a některé z nich patří mezi výjimečné a opravdu neopakovatelné kousky. Řeč je o ručně malovaných kožených kabelkách. 

Kolekce Art představuje ručně malované kabelky

Každý kousek kůže je jedinečný originál – jedná se o přírodní materiál, pro který je charakteristická jedinečná kresba. Kožené kabelky navíc po letech používání neztrácí na své kráse, ba naopak častým používáním získávají krásnou patinu.

Rodinná firma Hajn vytváří z kvalitní italské usně kabelky v několika kolekcích. Jednou z nich je kolekce Art, která z kabelek vytváří malá umělecká díla. V limitovaných edicicíh můžete vybírat kabelky s jedinečným šperkem nebo osobité ručně malované kabelky.

rucne-malovana-kabelka

Chci do e-shopu

I zde platí, že co kousek, to originál. Ručně malované kabelky, ke kterým jsou ve stejném duchu připravené i peněženky, jsou připraveny v omezené sérii 12 kusů v různých barvách od jednoho motivu (linoryt) a vzoru (model). Nikdy tedy neexistuje stejná kabelka.

 

Kdo je autorem?

Autorkou designu kolekce Art je BcA. Veronika Janoušková, za svobodna Hajnová, která pokračuje ve stopách svého tatínka a dědečka. Studovala návrhářství kožené galanterie, čerpala inspiraci u mnoha uměleckých malířů a svoje nadšení pro kreslení neustále rozvíjí.

Pro ručně malované kabelky zvolila potisk linorytové matrice, který je následně domalován podle fantazie. Na závěr je kresba zafixována.

Velký rozhovor s autorkou

Udělejte si radost originální koženou kabelkou

Máte už dost sériově vyráběných kabelek? Dopřejte si ručně malovanou koženou kabelku z dílny Hajn – druhá taková na světě není. Kabelky, peněženky a další koženou galanterii můžete nakoupit z pohodlí doma na e-shopu, nebo ve vzorkových kamenných prodejných.