Úvod /

Magazín /

KAPSA NA OPASEK /

KAPSA NA OPASEK

21.02.2018

Kožené pouzdro na opasek diskrétně nahradí kabelu.

A jsme opět u toho. Nerudovská otázka Kam s ním? stále není plně zodpovězena. Řeč je samozřejmě o mužích a jejich věčnému problému, kam si mají dát mobil, peněženku nebo klíče, když jdou ven. Před časem jsme tu na toto téma měli článek o pánských kabelkách. Ovšem stále se najdou tací, kteří je prostě nosit nechtějí. Tak si teď představíme další možnost, kterou je pouzdro na opasek.

 

 

KOŽENÉ POUZDRO NA OPASEK LZE NOSIT I NENÁPADNĚ

Je to vlastně taková malá kabelka, která ale vůbec jako kabelka nevypadá, což je pro mnoho pánů až životně důležité. I to je důvodem, proč rodinná firma HAJN zařadila kožené pouzdro na opasek do své bohaté nabídky.

Vstupte do e-shopu

Mezi jeho hlavní výhody patří i to, že když si ho připnete na pásek, klidně ho můžete schovat pod bundu, takže nikdo nemusí vědět, že ho s sebou nosíte. A přesto se budete cítit pohodlněji, než když budete mít všechny potřebné věci schované v přeplněných kapsách.

 

POUZDRO NA OPASEK UKRYJE DOKLADY I PENĚŽENKU

Firma Hajn má ve své nabídce hned několik typů pouzder. Všechna jsou vyrobena z pravé kvalitní hověziny probarvené tamponováním, díky kterému vynikne kresba kůže. Pouzdro na opasek, které využijete nejen na doklady, ale i další drobné nezbytnosti, obsahuje hlavní přihrádku a navíc ještě malou plochou kapsičku. Na výběr máte jak z několika velikostí, tak i designů a barev.

 

S POUZDREM NA OPSEK VˇAM RÁDI PORADÍME

Pouzdro na opasek je spíše asi pánskou záležitostí, ovšem využít ho mohou i dámy. Ne všechny jsou totiž milovnice kabelek.

Pokud jste si vybrali nebo máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat a my vám je rádi zodpovíme. Pokud upřednostňujete spíše osobní přístup nebo si rádi zboží prohlédnete a osaháte, navštivte jednu z našich prodejen.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: