Úvod /

Magazín /

ČERNOBÍLÉ KABELKY /

ČERNOBÍLÉ KABELKY

12.12.2019

Kabelky inspirované sněhovými vločkami.

Už několik let má Hajn ve své nabídce jedinečné originály v podobě ručně malovaných kabelek. Jejich autorkou je designérka Veronika Janoušková, vnučka zakladatele firmy Hajn. Máme radost, že vám můžeme představit zbrusu nové černobílé kabelky - novinky pro letošní zimu, které jsou inspirované sněhovými vločkami.

 

KOŽENÁ ČERNOBÍLÉ KABELKY JSOU PLNÉ ELEGANCE

Kvalitní kůže z italských koželužen, ruční šití, originální návrhy, jedinečná výtvarná technika a naprostá preciznost každého tahu - to vše získáte v jedné černobílé kabelce. O tom, že výroba takové kabelky probíhá v řádu mnoha hodin, se můžete podívat v tomto videu

Co o zimní kolekci kabelek říká autorka?

„Vytvořila jsem pro Vás sérii malých černobílých malovaných kabelek spolu s peněženkami se stejným motivem. Inspirací mi byla nastávající a již všudypřítomná zima. Sedím sama doma, popíjím horký čaj, pozoruju padající sněhové vločky, přemýšlím nad životem a přitom maluji.“ Veronika Janoušková

Video z výroby 

 

ČERNOBÍLÁ KOMBINACE JE NESMRTELNÁ

Každá doba má nějaké trendy. Jednou frčí tlumené tóny, jindy zářivě mentolové či dokonce neonové barvy. S čím ale budete vždy in, to je černobílá kombinace. Hodí se pro ženu v každém věku, ke každé příležitosti a nikdy nevyšla a nevyjde z módy. Navíc se kabelka v těchto barvách skvěle kombinuje s dalším oblečením. Černobílých kabelek má Hajn ve své nabídce celou řadu - ať už ručně malovaných, tak i stylově jednodušších kousků pouze ze dvou barev kůží.

Kabelky v e-shopu

 

DOPLŇTE KABELKU PENĚŽENKOU

Hajn, to nejsou jen kožené kabelky, ale celá kožená galanterie. Pořiďte si ke kabelce elegantní pásek nebo stylovou peněženku, kterou vám v případě zájmu vylepšíme monogramem na míru. V posledním roce je oblíbeným módním doplňkem také ledvinka, kterou vyrábíme v Borohrádku v zářících metalových barvách.

Černobílé kababelky z východních Čech

Rodinná firmy Hajn se již po tři generace věnuje výrobě z kvalitní kůže. Vše se odehrává v Borohrádku ve východních Čechách. Výrobky nacházejí své majitele a majitelky nejen v tuzemsku, ale i po celé Evropě. Přijďte si prohlédnout černobílé a další kabelky do kamenné prodejny v Parubicích. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: