Úvod /

Magazín /

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY 2015 /

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY 2015

30.11.2015

Dokonalým doplňkem krásné ženy je luxusní kabelka. 

Podzim 2015, byl v Hajnu ve znamení módních přehlídek, tuto pravdu potvrdil. Proběhly tři módní přehlídky, kde byla představena nová kolekce a nejnovější trendy. Pojďte se podívat, co vše bylo bylo k vidění a na co se můžete těšit!

 

CO BYLO NA MÓDNÍCH PŘEHLÍDKÁCH K VIDĚNÍ?

Nejrozsáhlejší přehlídka se konala v říjnu v Kostelecké Lhotě, kde byla k vidění práce českých návrhářů a originální ruční výroba.

Módní show začala přehlídkou luxusního spodního prádla WERSO, dále bylo k vidění malované hedvábí, jehož autorkou je Eva Jurčíková a jemná práce z Krajkářské školy Vamberk. Velká část se ovšem věnovala Martině Loufkové (Krejčovský salon ZUJI mode) ve spojení s krásnými koženými doplňky Hajn a šperky Lenky Vernerové.


Díky tomu vznikl dokonalý celek, který stal harmonickou originální módní show. Letošní novinkou Hajn jsou jistě kůže v sytých barvách – oranžová, fialová, zelená, azurově modrá či rudá. V těchto kombinacích mohli příznivci módy vidět nejen jedinečné kabelky se šperky a páskem, ale také ručně malovaná kabelky, které pro tuto kolekci připravovala Veronika Janoušková. Nezapomnělo se ale ani za oblíbené evergreeny, kdy část přehlídky patřila klasickým kabelkám v černé či bílé barvě nebo v přírodních odstínech.
 

KOLEKCE Z PYTLOVINY

Prostor věnovaný kolekci Art zaujal také neobvyklým zpracováním oblečení, které modelky předváděly – Martina Loufková vytvořila kolekci z pytloviny, která díky decentnímu zpracování vytvořila prostor, aby vynikly umělecké kabelky Hajn.


V listopadu proběhla přehlídka kabelek Hajn v Rychnově nad Kněžnou a také v AFI PALACE Pardubice.

 

VYBERTE SI KABELKU PODLE NEJNOVĚJŠÍCH TRENDŮ

Zaujala vás některé z kabelek? Podívejte se do e-shopu a vyberte si svoji favoritku z pohodlí domova. Pokud svůj vyhlídnutý kousek nenajdete, neváhejte nás kontaktovat.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: