Úvod /

Magazín /

HAJN - VIZE ROKU 2016 /

HAJN - VIZE ROKU 2016

19.01.2016

Pojte se podívat co se připravuje v roce 2016 ve firmě HAJN.

Hajn v roce 2015 určitě nelenošil! Byly připravené dvě kolekce, mohli jste navštívit několik módních přehlídek a samozřejmě nechybělo ani KABO.  Pro pohodlné nakupování byly spuštěné nové stránky i s přehledným e-shopem a abyste se o firmě Hajn dozvěděli co nejvíce, nechyběly ani pravidelné články a aktuality na FacebookuA co chystá Hajn do roku 2016? Pojďte se podívat, na co se můžete těšit!


FIRMA HAJN SE PŘIPRAVUJE NA ROK 2016

I když je začátek ledna, Hajn již má představu, čím potěší své zákazníky v roce 2016!

 

Nové prodejny Hajn
Abyste si mohli prohlédnout kabelky na více místech, chystá pro vás Hajn nové prodejny. Uvidíme, jak se zadaří, ale chtěli bychom otevřít jednu prodejnu v Praze a druhou v Hradci Králové. Než prodejny otevřeme, můžete navštívit kamennou prodejnu v Borohrádku a v Pardubicích.

Dvě nové kolekce
Jak se stalo již zvykem, Hajn opět připraví dvě kolekce – jednu na jaře a druhou na podzim. Již nyní se můžete těšit na klasické modely v nadčasových barvách, ale i na svěží barevnější odstíny a kromě usně i na další materiály.

Veletrh KABO
Nejnovější trendy Hajn se představí světu na tradičním veletrhu KABO, který se koná koncem srpna 2016. Nenechte si ujít nejprestižnější přehlídku českých i zahraničních výrobců!

Módní přehlídky 
Módní přehlídky jsou u našich zákazníků velmi oblíbené, proto i letos pro vás připravíme ve spolupráci s Vamberskou krajkou. Podívejte se, jak probíhaly módní přehlídky Hajn v roce 2015.

Děkujeme všem svým zákazníkům za přízeň v roce 2015 a věříme, že i v roce 2016 vás Hajn potěší krásnou ruční výrobou kabelek a kožené zboží.

Sledujte naše stránky a Facebook a nic už vám neuteče!

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: