Úvod /

Magazín /

KOŽENÁ GALANTERIE Z BOROHRÁDKU /

KOŽENÁ GALANTERIE Z BOROHRÁDKU

14.08.2017

V Borohrádku vyrábíme koženou galanterii již po čtyři generace.

Máte-li rádi krásné věci, které mají svůj originální příběh a českou duši, tak jste tu správně. Hajn je tradiční rodinná firma, kde se láska ke zpracování kůže předává z generace na generaci. Veškerá kožená galanterie se ručně vyrábí ve Východních Čechách v Borohrádku, kde vznikají originální kabelky, tašky, peněženky, batohy a mnoho dalších kožených doplňků.

 

VÝROBA KOŽENÉ GALANTERIE OD NÁPADU PO RADOST

I když máme pocit, že současným trendem jsou výrobky s nízkou životností, za které zákazník draze zaplatí, držíme se od 1936 stále stejné filozofie. Výroba kožené galanterie Hajn začíná u pečlivého výběru usní. Kůže dovážíme z Itálie a některé kousky pocházejí z koželužských dílen, odkud pocházejí kůže i pro značku Hermès. Když se pak krásná useň spojí s kreativním nápadem, přejde se k prvnímu testovacímu prototypu. Jakmile se odladí veškeré drobnosti, začíná se s výrobou, která je určená pro zákazníky.

 

Kabelky s příběhem

Výrobky Hajn dělají radost nejen na vánoce či k narozeninám, ale po celý rok. Jsou určené především ke každodennímu užívání, proto vám budou dělat elegantní i praktickou společnost na každém kroku. Díky kůži veškerá galanterie krásně voní a je bytelná, což oceňují zákazníci po deseti i více letech, kdy výrobek stále vypadá jako nový. Nahlédněte do našich referencí, ze kterých mám velikou radost.

 

Naše reference

Přestože kabelky či peněženky vycházejí ze stejných šablon, vždy se jedná o jedinečný originál. Veškerou galanterii šijeme ručně a každý kousek kůže má unikání kresbu, která časem získává jedinečnou patinu.


Zajímá vás, jak kožené výrobky vznikají? Prohlédněte si videa z výroby na Facebooku Hajn nebo nás neváhejte kontaktovat.

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: