Úvod /

Magazín /

PÁNSKÁ LEDVINKA /

PÁNSKÁ LEDVINKA

15.06.2016

Chcete mít peněženku a telefon stále při sobě?

Potřebujete mít u sebe vše potřebné, ale zároveň mít volné ruce? Řešení je jednoduché a je jím pánská kožená ledvinka, kterou si snadno upevníte kolem pasu, vložíte do ní telefon, peníze, klíče a doklady a můžete pohodlně pracovat či cestovat!

 

PÁNSKÁ LEDVINKA – SKVĚLÝ SPOLEČNÍK NA CESTY I NA PRÁCI

Pracujete na stavbě? Potřebujete mít po ruce metr, tužku, vizitky, telefon či klíče, ale batoh je zbytečně velký? Využijte pánskou ledvinku, která se po několikaleté pauze vrací pro svoji praktičnost zpět do módy.

 Více v e-shopu

Jedete na dovolenou, na výlet či jdete jen na procházku a nechcete tahat velká zavazadla či příruční pánskou dokladovku? Vyrazte jen s ledvinkou, do které pohodlně schováte klíče od pokoje, brýle, telefon i peníze a mějte vše pohodlně při ruce. Ani v zahraničí či turisticky rušných lokalitách se o své cennosti nemusíte obávat – vše máte upevněné na svém těle a kapsy jsou opatřené zipy.

 

KOŽENÁ LEDVINKA, KTERÁ VYDRŽÍ

Dopřejte si kvalitu a pořiďte si koženou ledvinku Hajn, která je vyrobená z italské usně a ušitá šikovnými kožešníky v Borohrádku v Čechách. Díky koženému povrchu ochrání ledvinka vaše cennosti, bude mít krásný vzhled, který časem a používáním získá patinu a v neposlední řade mají kvalitní materiály a pečlivé zpracování vliv na životnost, proto se z výroků značky Hajn budete těšit dlouhá léta.

 

KAMENNÉ PRODEJNY I E-SHOP

Ledvinky Hajn seženete jak v kamenných prodejnách, tak na e-shopu, že kterého si můžete nejen ledvinku objednat z pohodlí domova. V případě dotazů nebo speciálních přání (např. vyražení monogramu) nás neváhejte kontaktovat.

 

DÁREK PRO MUŽE

Přinášíme vám několik tipů! Kromě zmíněné ledvinky můžete vybírat například z těchto doplňků:

 

KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Pro možnost vložení komentáře se, prosím, přihlašte.

Uživatelské jméno:
Heslo: